درباره رسپینا رسانه

Build Beautiful Websites

پیام ما

بسیار خرسندیم که با داشتن تیمی متخصص و با تجربه، می‌توانیم با ارائه خدمات تبلیغاتی به کارفرمایان عزیز کمک کنیم تا به اهداف بلند مدت خود دست یابند.
ما با افتخار به روابط صمیمانه با کارفرمایان خود اعتقاد داریم و هدفمان این است که با ارائه خدمات با کیفیت، بتوانیم ارزش افزوده قابل توجهی را به کسب و کارها ارائه کنیم. در راستای رسیدن به این هدف، تیم ما همیشه در تلاش است تا با توجه به نیازهای کارفرمایان، بهترین راهکارهای تبلیغاتی را به آنها ارائه دهد. همچنین، با ایجاد رابطه نزدیک و صمیمانه با آنها، بر اساس احترام و تعامل متقابل، می‌توانیم بهترین نتایج را به دست آوریم. از اینکه به ما اعتماد کرده‌اید، قدردانی می‌کنیم و به شما تضمین می‌دهیم که بهترین تلاش خود را برای رسیدن به اهداف شما انجام خواهیم داد.

Build Beautiful Websites

بیش از یک دههتجربه حرفه‌ای

رسپینا رسانه دارای سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات تبلیغات و تولید محتوای تخصصی برای کسب و کارهای تجاری خصوصا در شهر شیراز می‌باشد.

ایده پردازی تبلیغات

در تبلیغات می‌بایست از رویکردهای خلاقانه استفاده کرد و با استفاده از تصاویر و ویدئوهای جذاب در قالب هویت بصری یکپارچه برند، مخاطبان را به مزیت‌های محصول یا خدمت خود متقاعد کنید.

طراحی گرافیک خلاق

طراحی گرافیک با استفاده از ایده‌های خلاقانه، به شما این امکان را می‌دهد تا به روش‌های جذاب و متفاوتی، پیام و هویت بصری مناسبی را برای برند و کسب‌وکار خود ارائه دهید.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی با هدف تبلیغ محصولات و خدمات، از تکنیک‌های مختلفی مانند نورپردازی، طراحی صحنه و انتخاب مدل استفاده می‌کند. این نوع عکاسی در بازاریابی و تبلیغات، برای جذب مشتری و افزایش فروش بسیار موثر است.

عکاسی صنعتی و دکوراتیو

عکاسی صنعتی و دکوراتیو برای تصویربرداری محصولات و صنایع استفاده می‌شود تا تصاویر با کیفیت و جذاب به دست آمده در بازاریابی و تبلیغات، برای جذب مشتری و افزایش فروش اثر گذار باشد.

ساخت ویدیو تبلیغاتی

ویدیو تبلیغاتی باعث افزایش توجه و جذب مخاطبین برای محصولات یا خدمات شده و می‌تواند به ارتقای برند و شناساندن و معرفی محصولات به مخاطبان و افزایش فروش کمک کند.

تولید محتوای فضای مجازی

تولید محتوا باعث جذب مخاطبان و تقویت ارتباط با آن‌ها می‌شود و می‌تواند به بهبود شناخت و فروش برند کمک کند. همچنین، می‌تواند بهبود سئو و بهبود رتبه بندی وب سایت شما را نیز به همراه داشته باشد.

با ما در تماس باشید

  • شیراز - بلوار امیرکبیر - خیابان فرزدقی 
  • بین کوچه 7 و 9 - ساختمان 35 - واحد 3
  • 09392324400 - 07138223990
  • info@respinaresane.ir

عضویت در خبرنامه